DÜN FİLİSTİN SEVER HALKIMIN ÇOĞU 7 ŞEHİDİNİ UNUTTU!!!

  İsrailin Filistin halkına ve bize dün yapılmış olayı kınıyorum ama birşeyide çok merak ediyorum : dün 7 şehit verdik o kadar azdı ki o canlardan o şehitlerimizden bahseden...şimdi biz filistinli mi olduk?! dün taksimde ki eylemde çarşaflı bir ablanın açtığı pankart çok dikkatimi çekti şöyleydi o pankart :

"SİZ OLSAYDINIZ BÖYLE Mİ OLURDU ? ( SAOL TARAFTA 2.ABDÜLHAMİT,SAĞ TARAFTA ERBAKAN)"

YORUM DAHİ YAPMIYORUM ,GÜLÜYORUM. kimse kimse tarafından kullanılmasın,hep kadınlar ve çocuklar hep alet oluyorlar,kadınlara sesleniyorum olmayın çocuklarınızıda koruyun!!!

İHH Başkanı TSK ya dedi ki:" TSK ergenekoncuları aklayacağına bize yardım etsin." heh dedim gel sadede,sen giderken yavrum sordun mu tsk ya da başın sıkışınca çamur atarak yardım istiyorsun. soruyorum amacın Filistindeki yardıma muhtaç insanlara yardım götürmek mi,yardımı siyasete alet etmek mi ?!! ya insanın aklına geliyor acaba akp nin silahı mıydı o diye?! ama bu kadar çirkin bir şeyi amaca yakıştırmak istemiyorum ama şunuda diyorum başkansan başkanlığını bil seni ordan çekip alacakda deniz kuvvetleri olabilir,sormuyorsun başıma bi iş mi gelir diye,basıp gidiyorsun.sonra çamur atıp ağlama,kimse istemezdi bunu .başkan dediğin sağduyulu olur!!!

savaşa gidelim diyen ,savaş çığırtkanları varya ben en çok onları ayıplıyorum.onların istediklerini eline vermektir bu.biz pkk yı kaldıramıyoruz israili mi vurucaz,onlara işlemeyen silahlarla ,savaşa girelim diyenlere ; heh oldu parka giriyoruz sanki diyorum.

Filistinlilerin yıllardır israilin elinden çektiği zulme çok üzülüyorum ama bundan 90 yıl önce ingiliz emperyalist güçlerin kuklası olup onların yalan laflarına inanıp işbirlikçi olup osmanlının karnında altın var diye "biz osmanlının torunlarıyız "diyenlerin dedelerinin karınlarını yaran ,dedeleri topraklarını satıp haremlerini genişletip şimdi israilin işkencelerine mahkum olanlarda onlardır.malesef dedelerinin günahlarının bedellerini ordaki kadınlar ve masum yavrular ödemektedirler....ettiklerini buldular demiyorum,kendi sonlarını kendileri hazırladılar ,kendileri değil torunları cefa çekiyor malesef.

eğer yardım kuruluşuysan ona göre davranmasını bilmeli TSK ya satşmamalı,ben askerimi böyle tutarsız pervasız başkanların yaptıkları yüzünden mi ölüme göndericem.onun nezdinde bize yapılmış bu terörü ilk çözüm savaş değil diplomatik yollarla halletmek zorundayız.kimse kusura bakmasın ama artislikde yapmasın,bekara karı boşamak kolaydır,madem o kadar savaş meraklısısınız yap eylemini kaldır ülkeyi ayağa PKK TERÖRÜNÜN bitirilmesini sağla.ekonomini düzelttir.savaşacaksan gidersin cudiye,gabara savaşırsın kardeşim,LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMEZ!!!

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !